KATĖMS

Norėdami katei parodyti savo meilę, pasirūpinkite jos sveikata. Šerkite savo karalienę ar karalių kokybišku maistu, pasirinkdami labiausiai tinkamą pašarą pagal katės amžių bei aktyvumą. Mūsų parduotuvėje rasite “Classic” ir “Grain free” serijų maistą, be GMO, dažiklių, konservantų, skaniklių. “Classic” -  pagamintas iš atrinktų akščiausios koky...

Norėdami katei parodyti savo meilę, pasirūpinkite jos sveikata. Šerkite savo karalienę ar karalių kokybišku maistu, pasirinkdami labiausiai tinkamą pašarą pagal katės amžių bei aktyvumą. Mūsų parduotuvėje rasite “Classic” ir “Grain free” serijų maistą, be GMO, dažiklių, konservantų, skaniklių. “Classic” -  pagamintas iš atrinktų akščiausios kokybės žaliavų, nenaudojant dirbtinių priedų. Sąmoningai pašarų gamybai nesirenkant kviečių, rugių, miežių ir sojos, siekiant sumažinti kačių alergijos riziką. “Grain free” – begrūdis visavertis pašaras, kuris ypač tinka alergiškoms katėms, taip pat sterilizuotoms ir kastruotiems katinams. Pašarai turi didelį kiekį mėsos, yra pagaminti pagal aukštus kokybės standartus, kurie apima ne tik teisingai subalansuotas pagrindines maistines medžiagas, reikalingas kačių kasdieniame racione, bet ir papildomas maistines medžiagas reikalingas jūsų katės sveikatai užtikrinti. Oliverio pašarai pagaminti iš aukščiausios kokybės ingredientų.

Daugiau

KATĖMS Yra 19 produktų.

Subkategorijos

 • Sausas maistas

  Olivers asortimentas, vištienos ir žuvies skonių, tinka visų veislių katėms, priklausomai nuo amžiaus, dydžio, aktyvumo. Aukštos kokybės ingredientai, subalansuota mityba, praturtinta taurinu. Visuose produktuose gausu skaidulų kurių dėka mažinamas kačių plaukų kamuoliukų susidarymas skrandyje. Taip pat yra natūralių antioksidantų. Sukurtos Olivers formulės padeda palaikyti šlapimo pH tarp 6 ir 6,5. 

 • Šlapias maistas

  Olivers ekologiškas šlapias maistas katėms su gardžiomis aukščiausios kokybės daržovėmis. Pagrindinis ingredientas mėsa ir daržovės yra iš 100% sertifikuotų ekologiškų ūkių. Be to, šis receptas itin skanus ir gausus vitaminų , jis papildytas taurinu ir amino rūgštimis, kurios yra gyvybiškai svarbios Jūsų katei.Taip pat jis pagardintas linų sėmenų aliejumi ir jūros druskos žiubsneliu.

 • Skanėstai katėms

  Apdovanojimas skanėstais katei, vienas svarbiausių dalykų. Paskatinimas yra tarsi maža miela dovanėlė, kuria parodome savo katinukui, kad tam tikras katės elgesys mus džiugina. Skanėstai ir bendravimas su šeimininku kuria patikimus, tvirtus savitarpio santykius.

 • Vitaminai / papildai

  Norint, kad Jūsų augintinio kailis žvilgėtų, kaulai ir sanariai būtų tvirti, nekankintų parazitai ir alergijos, virškinimo sistema ir imunitetas būtų stiprūs, rinkitės aukščiausios rūšies maisto papildus ir vitaminus šunims bei katėms, padėsiančius užtikrinti Jūsų augintinio gerą savijautą.

 • Priežiūros priemonės

  Olivers taip pat pasirūpino gyvūnų higienos ir priežiūros priemonėmis.

 • Kita

  Olivers petfood taip pat pasirūpino ir kitomis prekėmis gyvūnams reikalingomis maistui laikyti, skubiai pagalbai suteikti ir kitomis prekėmis.

puslapyje
Rodomas 1 - 12 iš 19 psl.
Rodomas 1 - 12 iš 19 psl.